На ЗАЗі можуть почати виробництво ще 4 нових автомобілів

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) відновив свою роботу в минулому році. ЗАЗ виробляє автомобілі шляхом великовузлового складання з машинокомплектів, які постачають в Україну з Росії.

Сьогодні на ЗАЗ виробляють кілька моделей марки Lada, кросовер Renault Arkana і дві моделі марки Kia. Тепер в мережі з’явилася інформація, що на ЗАЗ будуть виробляти ще 4 нових моделі авто, пише newsyou.info.

Згідно з прогнозом, 4 нових моделі виробництва ЗАЗ з’являться вже до 2025 року. Припущення про це засновані на заяві глави компанії АвтоВАЗ, про намір випустити 4 нових автомобіля. Однак керівник АвтоВАЗ не уточнив, про які конкретно моделі йдеться. Можливо, одна з новинок стане кросовером – представником активно розвивається сегмента.

Керівник АвтоВАЗу розповів, що в основі новинок буде нова платформа – 4 нових моделі будуть істотно відрізняться від попередників. Найімовірніше йдеться про платформу CMF-B, яка лежить в основі моделей Renault Logan і Renault Sandero нового покоління.

За останніми даними, з вересня минулого року до лютого 2021 року в Україні було зібрано 300 екземплярів кроссовера Renault Arkana.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!