На азійський ринок виходить потужний конкурент Tesla

Якщо в плані сучасних технологій, дизайну та безпеки модельний ряд Tesla ще тримає удар, то ось по частині акумуляторних батарей в американського виробника з’явився реальний конкурент.

Йдеться про нову фірму Skeleton Technologies Group, яка підписала днями контракт з корпорацією Marubeni. Завдяки цьому партнерству продукція Skeleton буде поставлятися на такі величезні ринки як Китай та Індія.

Що цікавого пропонують конкуренти Tesla? Особливістю їх електрокарів є супер акумуляторні батареї, що здатні приймати заряд всього за 15 секунд. Також заявлена ​​висока надійність батареї та її досить тривалий ресурс. Як запевняє виробник, його акумулятори здатні витримати сотні тисяч циклів “заряд-розряд”.

Зазначається, що акумулятори Skeleton чудово працюють в гібридних моделях авто. Цей сегмент актуальний також для японських автовиробників. Американський виробник електрокарів Tesla, своєю чергою, в перегонах за новими технологіями у виробництві акумуляторних батарей, придбала компанію Maxwell Technologies Inc. Схоже, що у світі розгортається справжня битва на ринку електрокарів та сучасних автомобільних технологій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело financialpost.com

Коментарі
Завантаження...