Мул з агрегатами Volkswagen ID.Buzz помічений на випробуваннях

Тестовий прототип Volkswagen ID.Buzz з кузовом Transporter/Multivan потрапив в камери фотошпигунів.

Електричний мінівен ID.Buzz повинен бути розроблений в стилістиці концепту 2017 року. Однак, попри те, що мули-агрегатоносії вже їздять по дорогах загального користування, розробка перебуває в дуже ранній стадії, і говорити про дебют поки не доводиться. І це попри те, що за планами компанії старт продажів намічений на 2022 рік. До США модель добереться не раніше 2024 року.

Зовнішні відмінності мула від звичайних Transporter/Multivan вельми умоглядні. Його колісна база дещо коротша, через що довелось буквально переробляти корпус від серійного мінівена. А якщо розглянути інтер’єр, то можна буде побачити, що передня панель мало не безпосередньо взята від існуючої лінійки ID.

Volkswagen вже багато років бажає вивести новий мінівен на ринок. Перші спроби датовані ще 2001 роком. Швидше за все новий ID.Buzz отримає найменування відповідно до сучасної продуктової політики стосовно електромобілів. Тобто, цілком імовірно, що він буде називатися ID.7 або ID.8. Очікується, що існуюча лінійка мінівенів буде продаватися паралельно з перспективним електричним варіантом.

ID.Buzz в початкових комплектаціях буде оснащуватися одним електродвигуном на задній осі, потужність якого досягне 201 кінську силу. Тим часом повнопривідний варіант буде мати 302 к.с. Запас ходу топової комплектації повинен скласти близько 483 кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motorauthority.com

Коментарі
Завантаження...