Можна сміливо купувати: на які вживані автомобілі варто звернути увагу

Деякі автомобілі, навіть будучи вживаними, не розчарують водіїв своєю надійністю. Вдалі пропозиції можна знайти за низькою ціною. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний“.

Наступні автомобілі можна сміливо купувати з пробігом, не переймаючись про серйозні поломки. Звісно, оглянути потрібну автівку та переконатися у її хорошому стані перед покупкою все одно необхідно.

Toyota Prius. Ця модель є гібридною. Традиційно вони оснащуються більшою кількістю агрегатів, ніж традиційні моделі з двигунами внутрішнього згоряння, або, наприклад, електромобілі. Наявність багатьох компонентів може налякати, проте Toyota довела конструкцію гібридів майже до досконалості.

Renault Megane. Також популярний серед українців вибір. Ці автомобілі часто привозять вживаними з Європи. У цієї моделі високий запас міцності і їхатиме вона навіть не в дуже хорошому стані. Проте, завжди краще все ж відшукати найбільш “живий” екземпляр.

Honda Jazz. Ця модель може здатися дорогою в обслуговуванні, тому доцільніше звернути увагу на машини у вже хорошому стані.

Toyota RAV4. Купуючи вживаний кросовер, покупці часто шукають саме цю модель. Всі знають про її надійність, але нехтувати уважними перевірками не варто, так як знайти найкращий екземпляр завжди важливо.

Toyota Yaris. Один з найнадійніших автомобілів з пробігом, який можна знайти на вторинному ринку. Великий пробіг у цієї моделі не має лякати, головне – добре перевірити автівку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!