Мобілізація автомобілів: Кабмін хоче поставити на облік всі машини бізнесу

Відповідно до ініціативи уряду, необхідно здійснити реєстрацію всіх транспортних засобів сектору бізнесу, в тому числі легкових авто, у відповідних військових органах для їхнього можливого використання в разі мобілізації. Цю інформацію повідомив депутат Ярослав Железняк у своєму Telegram, пише «Автотема».

За повідомленням народного депутата, починаючи з 18 травня, юридичним особам буде заборонено транспортування деяких категорій транспортних засобів. Це стосується не тільки вивезення за межі країни, але й перевезення поза територією області реєстрації, окрім випадків, коли йдеться про суміжні області.

Депутат підкреслив, що хоча офіційне рішення ще не затверджено, потенційне введення такої постанови може спричинити зупинку діяльності багатьох українських компаній.

“Служби доставки, перевізники та поштові служби матимуть можливість працювати за умови перевантаження на межах областей. Імпорт та експорт будуть здійснюватися тільки за допомогою іноземного транспорту. Хочу зауважити, що рішення ще не ухвалено, і це може бути ризиком, оскільки фактично призведе до припинення роботи значної кількості бізнесів в країні”, – зазначив Железняк.

У контексті мобілізації, використання транспортних засобів регулюється ТЦК, центральною владою чи регіональними підрозділами СБУ, які діють на основі рішень місцевих державних адміністрацій, роз’яснили в Міністерстві оборони.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!