Mitsubishi випустить новий компактний електричний кросовер на базі Renault

Нове покоління кросовера Mitsubishi ASX схвилювало автомобільну громадськість тим, що виявилося буквально візуальною копією Renault Captur. Але, схоже, перебувати в такому зовнішньому вигляді машині доведеться не дуже довго.

Для неї Renault Group готують змінника у вигляді електричного кросовера, який може з’явитися вже наприкінці 2025 року.

Згідно з інформацією, розкритою гендиректором французького концерну Лукой де Мео, новий компактний паркетник вже на підході. Він буде побудований на платформі, що спільно використовується всією Renault Group. Його топ-менеджер описує так: «Це буде автомобіль C-SUV від Mitsubishi, в основу якого ляже архітектура Ampere Medium. Зрозуміло, він буде повністю електричним та виявиться нашою відповіддю на запити ринку».

Раніше головний інженер Mitsubishi Хіроші Нагаока заявляв, що компанія прагне всіма силами знайти заміну ASX, але вирішення цього питання поки що залишається у площині головної компанії Renault.

Жодних подробиць про новинку японської марки, яку побудують на глобальній французькій архітектурі, поки що немає, але враховуючи відносну близькість термінів її прем’єри, можна припустити, що вони з’являться вже найближчим часом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело