Michelin виготовлятиме шини з кукурудзи та рису

Французька компанія Michelin оголосила про намір зробити процес виробництва шин на 100% екологічним до 2050 року. Для цього виробник планує залучити до технологічного процесу не тільки перероблений пластик, але й біомасу – відходи деревного виробництва, рисове лушпиння й кукурудзяну солому.

Як зазначають представники компанії, саме біомаса стане основним джерелом для отримання бутадієну, який своєю чергою є ключовим компонентом використовуваних Michelin синтетичних каучуків. Зараз виробник додає бутадієн з нафти (за даними National Geographic, середньостатистична шина складається з синтетичних каучуків тільки на 24%).

Крім того, планується також залучити в технологічний ланцюжок речовини, які добувають із пластикових відходів – пакувального матеріалу або пластикових пляшок.

Також Michelin збирається зосередитися на технології вторинного перероблення старих покришок. З них компанія буде отримувати, наприклад, технічний вуглець. Для цього в партнерстві зі шведською компанією Enviro, що створила технологію отримання потрібних компонентів зі старих шин, Michelin побудує свій перший переробний завод.

В нове підприємство, яке з’явиться на території Чилі у 2023 році, планується інвестувати понад 30 мільйонів доларів США. Цей завод зможе переробляти до 30 000 тонн великогабаритних покришок в рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело tirebusiness.com