Mercedes-Benz впроваджує функцію автоматичної зміни смуг для 15 моделей

Компанія Mercedes-Benz представила в Європі нову функцію для частково автоматизованого водіння – автоматичну зміну смуг (ALC). Ця функція тепер доступна у пакеті Driving Assistance Plus у 33 європейських країнах для 15 моделей, включаючи C-Class, E-Class, S-Class, GLC, CLE, EQE, EQS, EQS SUV та EQE SUV. Новинка може бути встановлена ​​як на заводі, так і через оновлення (OTA).

Окрім того, Mercedes-Benz пропонує ALC для вже випущених 200 тисяч автомобілів у Європі. З вересня 2024 року функція буде доступна для оновлення на всіх моделях поточної серії E-Class, а також CLE Coupé та Cabriolet, C-Class, S-Class, GLC, EQE та EQS. Водіям буде повідомлено про доступність функції в їх регіоні та вони зможуть ініціювати оновлення через дисплей MBUX або програму Mercedes me.

ALC доповнює більш ніж 40 вже доступних систем допомоги під час керування Mercedes-Benz. Ця функція дозволяє автомобілю автоматично змінювати смугу на автомагістралях для обгону автомобілів, що повільно рухаються, або прямування маршруту до наступного з’їзду. У Європі ALC працює на швидкостях від 80 до 140 км/год і вимагає, щоб автомобіль знаходився на відповідній магістралі з мінімум двома смугами.

«З функцією автоматичної зміни смуг Mercedes-Benz знову демонструє свої інноваційні можливості розробки систем допомоги при керуванні автомобілем. Ми одночасно розробили цю функцію для Північної Америки, Європи та Китаю для наших місцевих клієнтів. ALC – це перший випадок, коли Mercedes-Benz пропонує функцію водіння через оновлення повітрям», – зазначив Маркус Шефер, член правління Mercedes-Benz Group AG.

За інформацією пресслужби німецького бренду, функція ALC проста та інтуїтивно зрозуміла у використанні: водій задає бажану швидкість в активному круїз-контролі, а система Active Steering Assist автоматично виконує зміну смуг. Камери та радари постійно стежать за оточенням автомобіля, забезпечуючи безпечне виконання маневрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com