Mercedes-Benz обігнала Tesla: німці першими запускають автопілот третього рівня

Компанія Mercedes-Benz випускає нову версію автопілота Drive Pilot, ставши першим у світі автовиробником, що пропонує США сертифіковану технологію автономного водіння 3-го рівня.

Автопілот третього рівня, нагадаємо, передбачає можливість для водія повністю відпустити кермо і займатися своїми справами, але при цьому все ж таки бути готовим у будь-який момент взяти керування на себе.

Така система стане доступною у четвертому кварталі цього року за підпискою для жителів Каліфорнії та Невади. Крім того, у майбутньому планується розширити його доступність для більшої кількості штатів. Спочатку система Drive Pilot: First Class буде доступна на електричному седані EQS та S-класі.

«Drive Pilot — це технологічний переломний момент і неймовірний крок уперед у прагненні умовно-автоматичного водіння, — сказав Дімітріс Псілакіс, генеральний директор Mercedes USA. — Ця новаторська система підтверджує наш намір бути лідером у галузі безпеки та технологій, водночас повертаючи нашим клієнтам дорогоцінний час в умовах інтенсивного дорожнього руху».

Автовиробник заявляє, що власники можуть активувати послугу через магазин Mercedes me Connect. Річна підписка коштуватиме від 2500 доларів у перший рік, при цьому Mercedes зазначає, що оголосить про додаткові опції пізніше.

Доступна на швидкості до 64 км/год на відповідних ділянках автомагістралей, система ідеально підходить для руху в годину пік та використовує набір датчиків для безпечного пересування дорогою. Крім камер, система використовує лідар, датчики вологості дороги та мікрофони, щоб визначити, коли поблизу знаходяться машини екстрених служб.

Mercedes очікує, що технологія буде поширена серед більшої кількості власників автомобілів 2024 модельного року.

На початку цього року Mercedes-Benz стала першою автомобільною компанією у США, яка отримала ліцензію на автопілот третього рівня.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com