Mercedes-Benz готує електричний «Гелендваген» із чотирма двигунами

Новий електричний позашляховик Mercedes-Benz EQG буде показано напередодні Пекінського автосалону 24 квітня. Про це повідомили у пресслужбі німецького виробника.

Як стало відомо, електромобіль, який називають новим «Гелендвагеном», зберіг рубаний дизайн та культові фари. Бічна та задня частини новинки також мало змінилися порівняно із версією з ДВЗ.

Mercedes-Benz EQG отримав майже такий самий салон, як і бензиновий Mercedes-Benz G-Class. Позашляховик оснащений двома екранами та спортивним кермовим колесом зі зрізаною нижньою частиною.

«Гелендваген» буде оснащений чотирма електричними двигунами – по одному на кожному колесі. Така система дозволить забезпечити незалежний привід. У Mercedes-Benz заявили, що новий автомобіль буде оснащений нещодавно розробленою батареєю із кремнієвим анодом, яка збільшить щільність енергії батареї на 20-40%. Також авто може отримати функцію танкового розвороту G-Turn. Вона дозволяє машині здійснювати до двох повних обертів (до 720 градусів), але водії можуть використовувати функцію для поворотів на 90 градусів.

Більше детальні характеристики Mercedes-Benz EQG буде розкрито під час презентації.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!