Mercedes-Benz готує доступні автомобілі з ДВЗ: бренд випустить 25 моделей цього року

Mercedes-Benz заявляє, що протягом 2024 року поставить дилерам 25 нових та оновлених автомобілів, зазначаючи, що більш доступні автомобілі (а не електромобілі) стануть одними з найбільших рушіїв продажів бренду цього року.

Не варто очікувати на повернення A-класу початкового рівня. Більш доступними автомобілями, про які говорили представники Mercedes, є оновлений E-Class, новий CLE та GLC з гібридною трансмісією. Порівняно з EQS, що повільно продається, це більш доступні автомобілі початкового рівня.

Представники автовиробника також заявили, що бренд відмовиться від просування електромобілів у США, щоб натомість збільшити постачання автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння та гібридних автомобілів.

Очевидно, що електромобілі — це не ті «золоті яйця», про які автовиробники думали одразу після пандемії, і тепер настав час зосередитись на автомобілях, які люди справді хочуть купувати.

«Mercedes підтримує зв’язок із реальністю, а не намагається її змінити, — зауважив директор Edmunds Insights Іван Друрі. — Минулий рік показав, що можна злетіти так високо, що втратиш зв’язок. Автомобілі початкового рівня дозволяють споживачам відчути смак того, що на них чекає попереду, якщо вони можуть собі дозволити залишатися в сім’ї бренду».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carbuzz.com