Mercedes-Benz анонсував в Китаї новий електричний фургон

Mercedes-Benz анонсував запуск нового електричного фургона класу люкс спеціально розробленого для китайського ринку. Новинка буде побудована на платформі VAN.EA, яка вже лягла в основу кількох успішних моделей марки.

Як повідомив глава підрозділу фургонів Mercedes-Benz Матіас Гайзен в інтерв’ю німецькому журналу WirtschaftsWoche, новий фургон стане “надрозкішним варіантом” у лінійці компанії. “Ми хочемо значно збільшити нашу частку на китайському ринку”, – зазначив він, підкресливши, що в Китаї швидко зростає попит на фургони, особливо в сегменті люкс.

Подробиці про новий електричний фургон поки не розкрито, включаючи терміни запуску моделі на ринок. Однак Гайзен підтвердив, що підрозділ фургонів очікує в 2024 році рівень рентабельності від 12 до 14% за підсумками продажів, що вище за очікування аналітиків напередодні публікації квартальних результатів, запланованих на 30 квітня.

Минулого року Mercedes-Benz Vans продав рекордну кількість автомобілів – 447 800 одиниць, досягнувши скоригованої рентабельності продажів на рівні 15,1%. Ці показники демонструють успішний розвиток бізнесу компанії у сегменті комерційного транспорту.

Запуск нового електричного фургона в Китаї стане значним кроком для Mercedes-Benz, враховуючи зростаючий інтерес до електромобілів у країні та збільшення споживання розкішних товарів серед китайських споживачів. Це також наголошує на стратегії Mercedes-Benz щодо посилення присутності на ключових світових ринках за допомогою інноваційних, екологічно чистих транспортних рішень.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co