Mercede-Benz готує “заряджені” електромобілі AMG

Головний операційний директор Mercedes-Benz Маркус Шефер заявив, що два основних суббренда компанії об’єднаються в майбутньому та планують запропонувати повноцінні версії AMG моделей EQ для всього асортименту електричного підрозділу. Виступаючи перед журналістами після демонстрації нового EQA, Шефер підкреслив, що наближається час презентації електричної платформи в напрямку преміального AMG. Ніяких конкретних деталей платформи надано не було, але голова компанії натякнув на наступні “заряджені” моделі EQA, B, S, E.

Швидше за все, йдеться про семимісний EQB на базі GLB, розкішний седан та кросовер EQS. Топові версії будуть пропонуватися з потужністю понад 600 кінських сил під суббрендом AMG, щоб мати змогу конкурувати на ринку з іншими провідними марками.

Повний привід у цих моделей з’явиться з великою долею вірогідності, по двигуну на кожній осі. Крім того, буде пропонуватися розширена функція векторизації крутного моменту.

Рішення запропонувати нові електрокари зі специфікою AMG здається досить розумним кроком, з огляду на активність конкурентів. Поряд з добре зарекомендованими Performance від Tesla, Audi також продемонструвала свій електроседан E-tron GT з версією RS, а BMW готує i4 в специфікації M до кінця поточного року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carmagazine.co.uk