Механік розповів, що ніколи не можна робити з автомобілем

Автоматична коробка передач – суттєве поліпшення, яке повністю змінило досвід керування автомобілем для багатьох водіїв. Однак, дехто досі користується нею неправильно, роблячи помилки, які призводять до її швидкого зношення.

Автомеханік Скотті Кілмер, який має понад 50 років досвіду за кермом, поділився на своєму Youtube-каналі головними порадами. Ось, що не можна робити з автоматом, щоби не зламати його через свої неправильні дії.

Кілмер попередив своїх читачів, що ремонт автоматичної коробки влітає у копієчку. Тому важливо ставитись до цієї деталі акуратно і не завдавати їй зайвої шкоди.

Не їздити дорогами залитими водою

Якщо пересуватись по дорозі, яку сильно залило водою, рідина може через вентиляційні отвори потрапити всередину коробки. А це може не просто пошкодити трансмісію, а повністю вивести її з ладу.

Не перемикатись на задній хід під час руху

Особливо ця порада важлива для тих моделей авто, в яких важіль перемикання знаходиться між передніми сидіннями. Таке перемикання на ходу може зруйнувати коробку передач. І ви не просто не доїдете, куди планували, але й повинні будете одразу викласти чималу суму за ремонт.

Не залишати двигун надовго на холостому ходу

Якщо машина з автоматичною коробкою працюватиме на холостому ходу протягом довгого часу, це може призвести до перегріву внутрішньої частини трансмісії. Саме тому краще глушити мотор повністю, якщо ви зупинились більше, ніж на пару хвилин.

Не влаштовувати машині пробуксовку колес

Пробуксовка може виглядати круто і приносити масу задоволення та гострих відчуттів, але, як запевняє Кілмер, одна з найгірших речей, які можна зробити з коробкою-автоматом. Загалом, цей трюк погано впливає на авто будь-якої конструкції, але саме даний тип трансмісії він може зруйнувати безповоротно.

Не забувати змінювати трансмісійну рідину

Щодо новіших моделей авто існує думка, що у них можна не міняти трансмісійну рідину. Насправді це не так, переконує досвідчений механік. Якщо не оновлювати її, це суттєво скоротить строк служби коробки-автомата. Можливо, робити це доведеться справді не так часто, але зовсім відмовитись від процедури не вийде. Кілмер порекомендував міняти трансмісійну рідину в автоматі кожні 100-130 тисяч кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело OBOZREVATEL