Mazda 6 наступного покоління уже розробляється: перші деталі про майбутній седан

Седан Mazda 6 наступного покоління знаходиться у розробці, про що повідомляє японський портал Best Car з посиланням на власні джерела. Опубліковані перші деталі про платформу та можливі двигуни нової Mazda 6.

Очікується, що нова Mazda 6 піде стопами останніх кросоверів Mazda CX-60 і CX-90, побудованих на платформі Skyactiv Scalable Architecture з класичним компонуванням, тобто з поздовжнім розташуванням двигуна і базовим заднім приводом.

Успіх Mazda CX-60 та CX-90 у Північній Америці, який перевершив очікування виробника, став підставою для запуску у розробку нової «шістки» на новій платформі. Також обіцяно цікаву моторну гаму, до якої увійдуть дизельні та бензинові мотори об’ємом 2,5 і 3,3 л, а також гібрид на базі 2,5-літрового двигуна внутрішнього згоряння.

Повідомляється, що нова Mazda 6 буде не традиційним седаном, а скоріше елегантним чотиридверним купе, що є «кульмінацією дизайну Kodo». Тобто не варто чекати на абсолютно новий дизайн. Швидше новинка в плані дизайну буде доопрацьованою версією попереднього покоління.

У замітці є фотографії представленого ще у 2017 році купе Mazda Vision, яке досі має дуже цікавий вигляд. Прем’єра Mazda 6 наступного покоління відбудеться не раніше 2025 року. Автомобіль поки що жодного разу не був помічений на тестах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com