Майже на $2000 дорожче: Honda оголосила ціни на Civic Type R 2024 та інші моделі

Оголошено ціни на Honda Civic Type R 2024: у новому модельному році доведеться заплатити на 1900 доларів більше, при цьому покупці не отримають додаткових бонусів, порівняно з торішньою моделлю.

Щорічне зростання цін не є чимось незвичайним у світі нових автомобілів, хоча зазвичай воно супроводжується такими змінами, як нові функції чи покращене стандартне обладнання. Іноді збільшення є результатом відмови автовиробника від комплектації початкового рівня, але у даному разі все інакше. Представник Honda пояснив Motor1, що вища ціна на Civic Type R обумовлена ​​«вищими витратами, пов’язаними з виробництвом і логістикою, і набуде чинності з 2024 модельного року».

Стартова рекомендована роздрібна ціна наразі становить 44 795 доларів. Торік ціна Type R стартувала із 42 895 доларів. Обов’язковий збір за доставку до пункту призначення у розмірі 1095 доларів не змінився. У результаті стартова ціна складає 45 890 доларів за модель 2024 року. За ці гроші покупці одержують 315-сильний Civic у кольорі Rallye Red або Crystal Black Pearl.

У стандартну ціну також входять 19-дюймові колеса Matte Black, двоколірний червоно-чорний салон, набір систем допомоги водієві Honda Sensing, стереосистема Bose та інші функції.

Вартість Honda Civic SI 2024 року зросла всього на 300 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com