Mahindra робить ставку на електромобілі та позашляховики

Індійський автовиробник Mahindra вирішив зосередитися на розробці електрокарів і позашляховиків. Зірвана угода про спільне підприємство з Ford внесла певні корективи в стратегію компанію. У планах керівництва зараз прикласти максимум зусиль задля випуску електричної версії позашляховиків.

В короткостроковій перспективі Mahindra буде випускати повнорозмірні позашляховики для внутрішнього автомобільного ринку, а в середньостроковій перспективі перейде повністю на електроенергію, відмовившись від двигунів внутрішнього згоряння.

«Ми збираємося подивитися в майбутнє, як ми можемо прискорити наші інвестиції в електрику і дійсно почати рухатися в нову епоху. Ми явно прагнемо стати глобальним брендом. В цьому відношенні електричний шлях розвитку знову є для нас дуже важливим», – заявив голова компанії Шах.

Основою задля електричного позашляховика стане модель Pininfarina Battista. Треба зазначити, що компанія Mahindra продала в Індії майже 190 000 легкових автомобілів за 2020 рік. Це становить 7% ринку.

Як раніше писав AMPERCAR, концерн Fiat Chrysler Automobiles і Mahindra продовжують боротьбу за фірмовий стиль Jeep.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoblog.com reuters.com onmanorama.com