Land Rover Defender V8 отримає хардкорну заводську спецверсію

Глава підрозділу Special Vehicle Operations (SVO) Майкл ван дер Занде повідомив про розробку хардкорних спецверсій Land Rover Defender V8. Топменеджер натякнув, що безкомпромісний Defender V8 від SVO спроєктують в розрахунку на позашляхові здібності, а допомагати проєкту буде «дочка» Land Rover – фірма Bowler.

У бесіді з австралійським виданням Car Sales ван дер Занде заявив, що недавня покупка концерном Jaguar Land Rover компанії Bowler – навмисний крок, а досвід виробника позашляховиків для ралі-рейдів буде мати попит при створенні найшвидших серійних повнопривідних машин.

Також бос SVO розповів, чому новий Defender V8 не належить до сімейства SV – на думку ван дер Занде, доопрацювання автомобіля виявилися недостатніми, щоб той отримав особливий шильдик. Питання неймінгу майбутнього хардкорного Defender ще не вирішене: новинку можуть назвати і SVR, і SVX.

Керівник відділення SVO відмовився говорити про особливості майбутнього «зарядженого» Defender, але дав зрозуміти, що самим спортивним представником сегмента позашляховик не буде. На думку ван дер Занде, інженерам Land Rover «важливо зберегти вірність вихідного характеру автомобіля».

Ймовірно, екстремальний Land Rover Defender від SVO відзначиться спеціальною підвіскою зі збільшеними ходами, вражаючим дорожнім просвітом і потужним двигуном. У чомусь рецепт створення новинки схожий з методикою фірми Ford з випуску пікапів серії Raptor. Терміни дебюту хардкорного Defender поки не називаються.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...