Lamborghini показала силует свого першого електромобіля – його представлять цього тижня

Виробники суперкарів загалом демонструють суперечливе ставлення до теми електромобілів, але марка Lamborghini, що входить до концерну Volkswagen, приречена рухатися з ним в одному руслі. Ще минулого року вона пообіцяла зробити свій перший електромобіль практичнішим, і цього тижня вона продемонструвала силует даної машини, яка може бути представлена ​​до п’ятниці.

Зображення з’явилося на сторінці Lamborghini у соціальній мережі X, раніше відомій як Twitter. Силует машини з передбачуваним пристойним простором для розміщення в салоні чотирьох пасажирів дуже нагадував представлений раніше концепт Estoque, який обіцяв стати «дальнобійною» машиною класу GT, що дозволяє комфортно долати великі відстані на високій швидкості.

Електричний варіант такої машини має бути продемонстрований Lamborghini цього тижня, а в серію він піде не раніше 2028 року, до 60-річного ювілею класичної моделі Espada. В основу електромобіля ляже платформа SSP Sport, яку зараз розробляє споріднена марка Porsche.

За словами представників Lamborghini, електромобілі можуть дарувати не менше емоцій ніж машини на базі потужного ДВЗ. У липні цього року компанія продала свій останній суперкар, оснащений виключно ДВЗ. Всі інші продажі здійснюватимуться вже за участю гібридних силових установок.

Перший електромобіль марки вийде на ринок у 2028 році, на той час на гібридну платформу остаточно переберуться і три існуючі нині моделі Lamborghini: Aventador, Huracan та Urus.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co