Lamborghini Aventador на гусеницях застряг в снігу

На YouTube-каналі TheStradman з’явився цікавий відеоролик про снігові випробуваннях суперкара Lamborghini Aventador, встановленого на гусениці. Як стверджує автор відео, що це перший експеримент у світі такого роду. Треба зазначити, що випробування пройшли не дуже вдало, але творців гусеничного суперкара це не збентежило.

На Lamborghini Aventador були поставлені траки незвичайного L-образного дизайну, тоді як в подібних трансформаціях, як правило, застосовуються гусениці трикутної форми. Щоб змонтувати траки на колісні маточини суперкара, майстрам довелося додати в підвіску ряд компонентів. Після цих маніпуляцій дорожній просвіт Aventador досяг 46 сантиметрів.

При цьому гусениці серйозно збільшили суперкар в ширину. Він насилу помістився на трейлері, на якому Aventador доставили на місце тестування, та й ледь не впав з нього при розвантаженні. Орієнтовна ціна суперкара, за словами розробників, становить 250 тисяч доларів США.

Електроніка суперкара дружньо синхронізувалася з гусеницями: основні режими її роботи продовжили працювати. Але перегріти зчеплення в процесі випробувань авторам ролику все ж вдалося. Крім того, з’ясувалося, що гігантського дорожнього просвіту для цілини все ж таки недостатньо. У процесі подолання снігового поля Aventador на гусеницях “ліг на днище”, та суперкар довелося евакуювати. Витягав його з наметів вже Jeep Gladiator, також встановлений на гусениці.

Автор відеоролику та власник суперкара назвав Aventador на гусеницях в снігах Юти “найкрутішою штукою, яку він коли-небудь бачив у житті”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com