Китайці розробили новий “люксовий” електрокар Hongqi E111 EV

Новий розкішний електромобіль Hongqi E111 EV з’явився на ранньому етапі продажів у Китаї. Автівка має химерну оптику спереду та дивовижний дизайн. Зазначається, що продаватися новинка буде тільки на китайському ринку.

Hongq E111 EV має дійсно дизайн, що вражає та виділяє електрокар на дорозі. Передня частина отримала цікаве рішення в вигляді здоровецьких світлодіодних ходових вогнів. Вони розташовані там, де зазвичай знаходяться фари. Нижче на бампері розташована головна оптика.

Зазначається, що у цього електрокара присутня також штучна передня решітка та яскраво-червоний візерунок на капоті. У салоні розмістився прямокутний інформаційно-розважальний дисплей великого розміру, який займає увесь центр приладової панелі. Віртуальна панель приладів та спортивне кермо додають люксу в інтер’єрі.

Знімки другого ряду електрокара показують, що у нього рівна підлога та достатньо місця для ніг. На задній консолі по центру помітно два підсклянника. Також присутні різні органи управління для регулювання сидінь й клімат-контролю.

У рух електрокар приводить електричний мотор потужністю 190 кінських сил. Без підзарядки електрокар зможе проїхати до 450 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com