Китайський Changan показав новий електричний кросовер потужнісю до 600 к.с. (фото)

Китайська компанія Changan готує до виходу новий електричний кросовер для китайського ринку під суббрендом Qiyuan. Характеристики та дизайн новинки розкрило Міністерство промисловості та інформаційних технологій КНР.

Qiyuan E07 побудований на інтелектуальній електричній платформі Changan SDA і поєднує в собі кросовер і пікап з п’ятимісним компонуванням салону. Довжина його кузова складе 5045 мм, ширина – 1996 мм, а висота – 1640 мм при колісній базі 3120 мм.

Модель позиціонується як повністю електричний кросовер, який буде доступний як в одномоторній, так і двомоторній конфігураціях.

Одномоторна версія Qiyuan E07 отримає електродвигун потужністю 343 к.с. і зможе прискорюватися до 201 км/год. У свою чергу, двомоторна версія оснащуватиметься встановленим на передній осі електромотором потужністю 256 к.с. та 343-сильним електромотором ззаду. Її максимальна швидкість сягатиме 210 км/год. Ємність батареї та запас ходу новинки поки не уточнюються – відомо лише, що обидві версії будуть живитися від потрійного літієвого акумулятора.

У списку оснащення новинки значаться камери та LiDAR-сканери. Це означає, що електромобіль отримає розширені можливості системи допомоги водію.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!