Китайська BYD збиратиме свої електромобілі в ЄС: де буде перший європейський завод компанії

Китайський виробник електромобілів BYD планує збудувати свій перший завод у Європі. За інформацією Automotive News Europe, яка посилається на німецьку газету Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung, завод буде розташований на території Угорщини.

За даними, опублікованими на урядовому сайті міста Шеньчжень, де знаходиться штаб-квартира BYD, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан провів зустріч із головою китайської компанії Ван Чуанфу. Офіційна позиція самої BYD полягає в тому, що конкретне місце для будівництва першого європейського заводу поки що не визначено, але анонс про вибір розташування планується зробити до кінця року.

BYD вже успішно продає свої електромобілі у Європі. У лютому цього року віцепрезидент компанії Стелла Лі висловила намір локалізувати виробництво у Європі. Спочатку було запропоновано придбати завод Ford у німецькому місті Зарлуї, де зараз випускають Focus, але керівництво компанії заявило, що воліє збудувати завод з нуля.

Раніше повідомлялося, що перший європейський завод BYD може бути розміщений у Німеччині, Франції чи Іспанії.

На цей час BYD пропонує в Європі п’ять моделей автомобілів: Atto 3, Tang, Han, Dolphin та Seal. Останній з них з’явився на ринку на початку осені і є седаном, який порівняний по більшості характеристик з популярною моделлю Tesla Model 3, але при цьому перевершує її в запасі ходу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!