Культовий універсал Audi отримав ювілейну версію

Ауді святкує 25-річчя свого культового універсала RS4, випускаючи спеціальну версію – RS4 Avant Edition 25 Years. Ця модель потужністю 470 к.с. і крутний момент 600 Нм, створена на честь першого RS4 Avant, запущеного в 1999 році, буде доступна в обмеженій кількості – всього 250 екземплярів.

RS4 Avant Edition 25 Years оснащений 2,9-літровим V6 Biturbo, який розганяє автомобіль до 100 км/год за вражаючі 3,7 секунди, що на 0,4 секунди швидше за стандартну версію. Максимальна швидкість сягає 300 км/год. Модель також отримала керамічні гальма та спортивний вихлоп із матовими чорними насадками.

Спеціальна версія включає регульовані амортизатори і спортивний диференціал Quattro. Зміни торкнулися передньої підвіски, а також програмного забезпечення автоматичної коробки передач, що забезпечує ще швидші перемикання.

Audi RS4 Avant Edition 25 Years буде доступний у трьох кольорах: Imola Yellow, Nardo Grey та Mythos Black. Автомобіль оснастили 20-дюймовими колесами з шинами Pirelli P Zero Corsa. В інтер’єрі використані матеріали, що нагадують про оригінальний RS4 Sport, а цифрова панель приладів має білий фон, що відсилає до RS2.

Ця ювілейна версія демонструє, що Audi не забуває своє коріння, продовжуючи радувати шанувальників потужними та стильними автомобілями, попри обмежену доступність деяких моделей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com