Кросовер Chery Tiggo 9 показали з усіх боків

Після появи перших шпигунських фотографій флагманського кросовера Chery Tiggo 9 були створені рендери, що дають змогу точніше розглянути очікувану новинку.

Перша інформація про Chery Tiggo 9 з’явилася ще торік, автомобіль проходить під модельним номером Т26. Він отримає преміальні висувні дверні ручки та новий дизайн.

Відповідно до внутрішньої документації Chery, Т26 буде побудований на платформі Т2Х, а його розміри лише трохи перевершуватимуть Tiggo 8 Pro. Точні розміри становитимуть 4780 х 1920 х 1700 мм при колісній базі 2800 мм. Chery Tiggo 9 буде доступна в 5-, 6- та 7-місному варіантах виконання. Він буде комплектуватися 1,6- або 2-літровим турбомотором та 7-ступеневим «роботом». Привід може бути переднім чи повним.

Chery готує і кросовер з кодовою назвою T26J, який стане спортивною модифікацією Tiggo 9 з 5-місним салоном, 2-літровим двигуном та 8-ступеневим «автоматом».

Передня частина Chery Tiggo 9 отримає безрамкову решітку радіатора, що нагадує Omoda 5. Фари відрізняються світлодіодними ходовими вогнями і блоком далекого і ближнього світла, що розташувався під ними. Сигнали повороту Chery Tiggo 9 представлені горизонтальними смугами під фарами. У нижній частині переднього бампера можна помітити протитуманні фари та радар адаптивного круїз-контролю.

У задній частині Chery Tiggo 9 єдиний блок ліхтарів. Стоп-сигнали та поворотники розташувалися в горизонтальних елементах під ними.

Рендери створив той самий інсайдер, що першим опублікував зображення Chery Arrizo 8, які врешті-решт були дуже наближеними до реальності.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com