Корпорація Tata Motors претендує на позицію лідера продажів в Індії

Індійська корпорація Tata Motors фактично стала лідером електромобільного ринку в своїй країні, передає just-auto.com. При цьому продажі бренду продовжують рости непоганими темпами.

Зараз можна з повною впевненістю заявляти, що свого часу Tata стала піонером в області електричного транспорту у себе на батьківщині. Як запевняють в представництві компанії, їх метою є створення умов, щоб повністю перейти на випуск автомобілів на альтернативних джерелах енергії.

Сьогодні марка відзначає важливу для себе віху – продаж 10-тисячного електромобіля. Для Tata це число є символічним з багатьох причин. По-перше, в Індії ніхто не реалізовував таку кількість подібного виду транспорту. По-друге, велика кількість споживачів екологічно чистих машин Tata може свідчити про довіру до продукції компанії.

Втім, виробник цілком був готовий до збільшення попиту, адже цьому багато в чому сприяє і уряд Індії, який готується ввести ряд законопроєктів по просуванню електромобілів в маси. Головною проблемою країни на сьогодні є майже відсутня інфраструктура – зарядних станцій дуже мало. Саме з цієї причини Tata створила спеціальний підрозділ Tata Power, який і займається розвитком таких заправок. На сьогодні планується будівництво 700 точок зарядки в 120 містах Індії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело just-auto.com