Корейці можуть запустити виробництво електромобілів в Україні

Українська влада розраховує на інвестиції від Кореї в обладнання для ремонту енергетичної інфраструктури та пропонує тамтешнім підприємцям відкрити в Україні виробництво електрокарів.

Як передає AMPERCAR.com, про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у Телеграмі.

За його словами, днями він провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Республіки Корея Хан Док Су. Подякував за послідовну підтримку України, надання гуманітарної та нелетальної військової допомоги.

«Обговорили виклики, пов’язані з війною росії проти України, а також перспективні напрямки співпраці між нашими країнами. Розраховуємо на розширення обсягів допомоги від Південної Кореї в частині обладнання для ремонту енергетичної інфраструктури. Торкнулися повоєнного відновлення та участі корейських компаній у відбудові. Зокрема, запропонував відкрити в Україні виробництво електромобілів», – написав очільник українського уряду.

У 2021 році повідомлялось, що в Україні може з’явитися завод з виробництва електрокарів. Підприємство мав збудувати один з китайський автовиробників. Втім, далі розмов справа не зайшла.

Нагадаємо, продажі електроавто в Україні зросли з початку 2022 року на 55%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!