Концерн Volkswagen може зберегти назву Golf для електромобіля

Volkswagen нещодавно оголосив про серйозний набір оновлень для свого повністю електричного хетчбека ID.3, але з відходом у минуле машин з ДВЗ компанія не збирається відмовлятися від своєї відомої моделі Golf, яка дала ім’я цілому класу автомобілів. І тепер голова бренду Томас Шефер сказав, що культовий значок може бути нанесений на електромобіль після того, як версії з двигуном внутрішнього згоряння знімуть із виробництва.

Цьогорічний Golf Mk8 має пройти фейсліфтинг цього року, внаслідок чого, ймовірно, йому додадуть технологію м’якого гібрида. Нещодавні шпигунські знімки також показали, що VW допрацює інформаційно-розважальну систему, збільшивши розмір центрального сенсорного дисплея.

“В обох [ID.3 і Golf] є причина залишитися”, – сказав він. «ID.3 – це вже дуже відомий логотип для електрифікації. Ми створили його і зв’язок Volkswagen та ID працює; немає необхідності скасовувати його або повторювати. По-друге, у нас є такі знакові бренди, як Golf та GTI. На даний момент ми опрацьовуємо наш майбутній склад та логіку найменування. Ми, ймовірно, дотримуватимемося ID. — але водночас культові моделі також носитимуть їхнє ім’я, як це сталося з ID.Buzz.»

На питання, чи означає це, що у Volkswagen потенційно може бути автомобіль під назвою ID.Golf, Шефер відповів: “Може”. Він додав, що у Polo менше шансів перейти в еру електромобілів, ніж у його більшого побратима.

Шефер також повідомив, що ім’я GTI буде електрифіковано, можливо, за рахунок нового значка GTX.

Шефер підтвердив, що новий невеликий повністю електричний Volkswagen знаходиться на шляху до того, щоб стати точкою входу в лінійку електромобілів компанії, і визнав, що робота над дешевшою і компактнішою моделлю почалася. Майбутня новинка отримає назву ID.2 і її вартість буде набагато меншою за 25 тис. євро. Однак у компанії хочуть розробити ще дешевшу модель, яка не буде дорожчою за 20 тис. євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co