Компанія Volkswagen завтра представить новий Passat

Volkswagen офіційно підтвердив, що новий Passat буде представлений наприкінці серпня, як було обіцяно. Презентація відбудеться 31 серпня.

Очікуються великі зміни, оскільки Volkswagen відмовляється від седана, воліючи натомість зосередитися виключно на універсалі. Виробництво переноситься з Німеччини до Братислави, Словаччини.

Відомо, що автомобіль отримає матричні світлодіодні фари, які матимуть змогу освітлювати дорогу попереду на 500 м. Кабіна Passat буде повністю оновлена. Passat – наступна модель VW, яка отримає сенсорні повзунки під екраном інформаційно-розважальної системи. Розмір дисплея складе 12,9 дюйма у стандартній комплектації та 15 дюймів у дорожчій комплектації. Обіцяно повністю цифровий 10,25-дюймовий дисплей для водія (панель приладів), а також новий проєкційний дисплей.

Будучи механічним близнюком Skoda Superb 2024 року, новий Passat буде більшим за свого попередника, пропонуючи більше місця для ніг і більший вантажний відсік. Під капотом будуть м’які гібридні бензинові та дизельні установки із запасом ходу на електротязі до 120 км.

Вихід на ринок Passat наступного покоління заплановано на перший квартал 2024 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com