Компанія Volkswagen представила Passat CC 2024: автомобіль втратив багато опцій

У Китаї представлений Volkswagen CC 2024, він також Volkswagen Passat CC 2024. Автомобіль не змінився зовні, але отримав переглянуті комплектації: з якоїсь причини оснащення сильно урізане.

Це досить дивно: в той час, як китайські автовиробники виводять на ринок версії, що подешевшали (вони найчастіше називаються Honor Edition) і з покращеним оснащенням, Volkswagen залишає ціни на колишньому рівні, а комплектації робить біднішими. Ніби на китайському ринку конкурувати нема з ким.

Вартість Volkswagen Passat CC 2024 у базовій версії – 35,75 тис. доларів, у топовій – 41,7 тис. доларів. Для порівняння, найновіша Toyota Camry на місцевому ринку на 10 тис. доларів дешевша.

З оснащення базової версії прибрали бездротову зарядку для смартфона, підігрів передніх крісел, ящик, що охолоджується, але додали камеру заднього вигляду. Підігрів передніх крісел став опцією, за яку потрібно віддати 140 доларів. Стільки ж треба доплатити за безключовий доступ та атмосферне підсвічування, система моніторингу тиску в шинах та 19-дюймові колісні диски йдуть пакетом за 280 доларів.

З середньої версії теж прибрали охолоджуваний ящик, автозатемнення зовнішніх дзеркал заднього виду (тепер це опція за 55 доларів), тонування і підсвічування дверей, але додали комплекс систем допомоги водієві. Системи моніторингу сліпих зон та кругового огляду коштуватимуть покупцю 515 доларів доплати. Оснащення топової версії переглядати не стали.

Попри те, що потужність 2,0-літрових турбомоторів не змінилася (186 і 220 к.с.), тепер у моторів нові позначення: DTH замість DLP у молодшого та DTJ замість DKX у старшого. Обидва двигуни працюють із 7-ступеневим «роботом» DSG.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com