Компанія Volkswagen показала зовнішність нового Multivan

Мінівен Volkswagen Multivan сьомого покоління, який запозичить деякі риси у своїх попередників, дебютує в червні.

Підрозділ комерційних автомобілів Volkswagen опублікувало серію дизайн-скетчів, що дають уявлення про зовнішність мінівена Multivan сьомого покоління (індекс T7). Прем’єра автомобіля відбудеться в середині червня.

Судячи із зображень, у мінівена буде сучасний дизайн з деякими елементами, запозиченим у його попередників. Наприклад, горизонтальна смуга уздовж всього кузова дає відсилання до Multivan T3 (випускався з 1979 по 1992 рік), а злегка виступаючий розтягнутий капот нагадує про модель четвертного покоління (1990-2003).

Раніше з’явилися зображення салону новинки, який виконають в дусі восьмого Volkswagen Golf. У мінівена буде схожа комбінація віртуальних приладів і сенсорного дисплея мультимедіа, об’єднаних в суцільний довгий екран. Заради більшого місця в передній частині кабіни селектор трансмісії зроблять електронним.

Третій ряд сидінь із суцільним диваном замінять роздільними кріслами з полегшеною конструкцією, які можна буде зняти або посунути ближче до другого ряду.

Разом зі зміною покоління Multivan переведуть на модульну платформу MQB, яка лежить в основі більшості сучасних моделей концерну Volkswagen. У лінійку силових агрегатів увійдуть традиційні бензинові та дизельні мотори, а також гібридні установки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com