Компанія Volkswagen назвала дату прем’єри нового бюджетного седана

Німецька автомобілебудівна компанія Volkswagen опублікувала тизер нового бюджетного седана Virtus. Офіційна прем’єра автомобіля відбудеться 8 березня 2022 року.

Модель була розроблена для ринку Індії, проте її позиціонують, як глобальну. Це означає, що авто може з’явитися і в інших країнах.

Volkswagen Virtus розділить основні вузли та агрегати з новою Skoda Slavia. Модель буде побудована на платформі MQB-A0-IN, яка розроблена спеціально для бюджетних автомобілів Volkswagen в країнах, що розвиваються.

Так, в моторну гаму Volkswagen Virtus увійде 1,0-літровий бензиновий турбодвигун потужністю 115 кінських сил, що працюватиме у парі з 6-ступінчастою МКПП або 6-швидкісним «автоматом». «Старшим» силовим агрегатом буде півторалітровий 150-сильний 4-циліндровий наддувний мотор, що поєднуватиметься з «роботом» із двома зчепленнями.

У списку оснащення – світлодіодна оптика, віртуальна панель приладів, система мультимедіа з 10-дюймовим сенсорним екраном, панорамний дах, бездротова зарядка для мобільних пристроїв, безключовий доступ, функція контролю тиску в шинах та автоматичний клімат-контроль.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!