Компанія Volkswagen буде виробляти батареї разом з китайцями

Компанія Goxuan High-tech допоможе німецькому автоконцерну запустити нові заводи з випуску батарей для електромобілів.

Німецький автовиробник Volkswagen почне співпрацю з китайською компанією Goxuan High-tech для створення нових батарейних заводів, розповідає techwireasia.com.

У березні цього року концерн VAG повідав про свої плани на будівництво шести заводів з виробництва батарей. Вони повинні розташуватися в Європі, але не говорилося в яких саме країнах. Всі вони повинні бути введені в експлуатацію до 2030 року.

Тепер же Volkswagen нарешті оголосив свого партнера в особі китайської технологічної компанії Goxuan High-tech. Він допоможе німцям побудувати перший батарейний завод в Німеччині. Крім того, в рамках співпраці, китайці допоможуть VAG і в розробці батарей нового покоління.

Місто для розташування батарейного заводу вже обране. Він розташується в Зальцгиттері. Як зазначають ЗМІ, цей завод буде випускати батареї тільки для бюджетних електромобілів. Питання з проектування, обладнання та виробничих процесів ляжуть на плечі китайських партнерів. За планом, запуск виробництва повинен відбутися в 2025 році.

Нагадаємо, що Volkswagen викупив 26 відсотків акцій компанії Goxuan High-tech, тим самим ставши її найбільшим акціонером. Тоді новоспечені партнери повідомляли, що постараються увійти в трійку лідерів по виробництву батарей. Відзначимо, що зараз на перших двох місцях уже засіла південнокорейська компанія LG Energy Solution і китайська CATL, між якими відбувається запекла боротьба за лідерство в світі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело techwireasia.com

Коментарі
Завантаження...