Компанія Vinfast отримала дозвіл на тестування безпілотників в США

В’єтнамський автовиробник Vinfast отримав дозвіл Департаменту автотранспорту Каліфорнії (California Department of Motor Vehicles) на випробування автономних транспортних засобів на громадських дорогах американського штату.

Треба зазначити, що компанія VinFast є підрозділом найбільшого в країні автомобільного концерну Vingroup JSC. Днями пресслужба виробника заявила, що дозвіл Департаменту автотранспорту Каліфорнії допоможе їй в комерціалізації своїх електрокарів на американському ринку. На цей момент компанія VinFast вже розробила три моделі з безпілотними функціями водіння. Дві з них вона планує з 2022 року пропонувати на ринках США, Канади та Європи.

Минулого року Vinfast повідомила про придбання випробувального центру Lang Lang Testing Center GM Holden в Австралії після того, як компанія відкрила в Мельбурні центр досліджень та розробок. Згідно з публікацією в’єтнамського ресурсу VNExpress, VinFast продала на внутрішньому ринку В’єтнаму минулого року 31 500 автомобілів. При цьому седан і кросовер VinFast увійшли в число бестселерів у своїх сегментах.

Нагадаємо, що компанія VinFast зі штаб-квартирою в Ханої була заснована у 2017 році. Виробник має автомобільний завод в північній провінції Хайфон, а також центри досліджень і розробок в США, Німеччині та Австралії.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело financialpost.com