Компанія Toyota презентувала оновлену Camry

Популярний седан Toyota Camry після поновлення отримав цифрову приладову панель і трохи змінився зовні.

Компанія Toyota представила оновлений седан Camry для китайського ринку. Як повідомляє Autohome, на місцевому ринку продажі новинки стартують 25 лютого. Головна зміна у автомобіля — поява віртуальної панелі приладів з різними варіантами відображення інформації. Також в салоні з’явився 10,1-дюймовий сенсорний дисплей мультимедійної системи, якою можна керувати за допомогою голосу.

Крім цього, седан оснастили просунутими системами захисту від викрадення. Наприклад, водій дистанційно може заблокувати рульову колонку і запуск двигуна. Також машина отримала модернізовану систему аварійного гальмування, яка тепер може розпізнавати велосипедистів і пішоходів навіть на перпендикулярних курсах при повороті.

Зовні від дорестайлінгового автомобіля Toyota Camry можна відрізнити завдяки іншому бамперу і радіаторним гратам. У гамму моторів машини увійшов 2,0-літровий атмосферний двигун потужністю 178 кінських сил. Двигун працює спільно з варіатором.

Також клієнтам пропонується 2,5-літровий агрегат з віддачею 209 кінських сил. Для такої модифікації седана передбачений восьмиступеневий “автомат”. Нарешті, придбати оновлену Camry в Китаї можна буде з гібридною силовою установкою потужністю 178 кінських сил.

Збірку машин налагодять на спільному підприємстві в Китаї GAC-Toyota. Раніше японці вже представили оновлений седан для ринків Японії, Європи і США.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autohome.com.cn