Компанія Toyota купила підрозділ Lyft по розробці безпілотних автомобілів

Сервіс замовлення таксі з Сан-Франциско (США) оголосив у понеділок про продаж підрозділу з розробки безпілотних автомобілів Level 5 компанії Toyota за $550 млн. Надалі Lyft має намір зосередитися на партнерстві з компаніями, охочими запустити свої технології автономного водіння на своїй платформі, а не розробляти дорогі технології, які ще не набули широкого поширення.

В рамках угоди Lyft отримає передоплату в розмірі $200 млн готівкою, а решту $350 млн будуть виплачені протягом п’яти років. Як очікується, операція буде завершена в третьому кварталі цього року. Понад 300 співробітників Level 5 поповнять персонал підрозділу Woven Planet, створеного Toyota в січні цього року для розробки підключених транспортних засобів, автономних і напівавтономних технологій водіння.

Lyft повідомив, що тепер зосередиться на сервісах для безпілотних автомобілів, включаючи обслуговування і чистку транспортних засобів з автопарків партнерів, що може принести додатковий дохід. Він приймає замовлення на поїздку на безпілотних автомобілях в ряді міст в партнерстві з Waymo, що належить Alphabet, і Motional, спільним підприємством Hyundai Motor і Aptiv.

Сервіс також продовжить збір реальних даних про водіння приблизно 10 тис. автомобілів, які він здає в оренду споживачам і водіям. До цих даних, які важливі для розробки безпілотних транспортних засобів, Woven Planet отримає доступ в рамках угоди.

Разом з тим Lyft вважає, що в доступному для огляду майбутньому звичайні машини з водіями й надалі будуть використовуватися для обслуговування клієнтів, наприклад, в періоди пікового попиту, похмурої погоди або в районах, де безпілотні автомобілі не можуть переміщатися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...