Компанія Tata Motors представила електромобіль Tigor

Компакт зроблений завдяки накопиченому досвіду при розробці Nexon EV, і може стати одним з наймасовіших електромобілів в країні.

Найбільший автовиробник Індії Tata Motors представив новий електромобіль, який мітить в масовий сегмент. За інформацією порталу deccanherald.com, Tata Tigor EV вже можна замовити, залишивши передоплату в розмірі 21 тисячі рупій.

У компанії впевнені, що Tigor EV стане дуже популярним у себе на батьківщині. Саме зараз, на думку керівництва Tata, для Індії почався переломний момент, який поступово дозволить країні повністю відмовитися від машин з двигунами внутрішнього згоряння.

При розробці Tigor EV фахівці Tata спиралися на п’ять принципових позицій: висока продуктивність, надійність, технологічність, хороша зарядка і комфорт. Допомогти в досягненні цих пунктів допомогла оригінальна технологія Ziptron, яка дозволила виробникові розвіяти безліч популярних міфів, що ходять навколо електромобілів в Індії. В першу чергу це стосується високовольтної зарядки.

Проте технічні характеристики нової машини не дуже вражають. В якості силової установки виступає один електромотор на 75 кінських сил при крутному моменті в 170 Нм. У компанії приводять і цифри розгону – до 60 кілометрів на годину за 5,7 с. Літій-іонна батарея має ємність в 26 кВт*год. Показники запасу ходу не наводяться, однак відомо, що гарантія на батарею складе 160 тисяч кілометрів або ж 8 років.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело deccanherald.com