Компанія Rivian показала свій новий компактний кросовер

Американський електромобільний стартап Rivian на презентації нового середньорозмірного кросовера R2 несподівано представив для всіх ще одну перспективну модель — компактний електрокросовер Rivian R3. 

R3 базується на спільній з R2 новій платформі, у якій корпус акумуляторної батареї виконує функцію несучого елемента шасі, а його верхня панель є поверхнею підлоги в салоні. Як і R2, R3 запропонують із заднім приводом (один електромотор), або з повним приводом (два або три електромотори на вибір).

І в екстер’єрі і в салоні Rivian R3 і R2 практично не відрізняються один від одного, але R3 набагато коротший за R2, у нього на 135 мм менша колісна база.

У салоні п’ять посадочних місць у два ряди. Обидва ряди сидінь можна скласти в рівний майданчик і отримати таким чином просторе спальне місце для відпочинку на природі або самостійно перевезти холодильник.

Тримоторний електрокросовер запропонують і в особливому спортивному виконанні R3X, зовні стилізованому під ралійні автомобілі WRC. У нього інші бампери, розвинений спойлер на п’ятій дверці, оригінальні диски коліс, чіпкіші на грунтовках шини та елементи декору оранжевого кольору в контраст основного кольору кузова. З місця до 96 км/год розганятися такий Rivian R3 буде швидше за три секунди. 

У виробництво Rivian R3 піде після R2, ​​тобто не раніше 2026 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!