Компанія Renault зазнала найбільших фінансових втрат в історії

Французький автовиробник Renault зазнав найбільших фінансових втрат у своїй історії. Як повідомляє інформаційна агенція Bloomberg, вчора в компанії оприлюднили дані, що за підсумками 2020 року фінансовий збиток автовиробника склав вісім мільярдів євро.

При цьому в доповіді Renault було зазначено, що в другому півріччі минулого року збитки вдалося значно знизити – в цей період чисті втрати склали 660 мільйонів євро, а оборотний капітал знизився на 8,9%. Минулого року продажі автомобілів автовиробника знизилися на 21,3%. За словами генерального директора Renault Люка де Мео, 2021 рік буде теж дуже важким для компанії.

За словами чинного голови Renault, в поточному році зберігається невизначеність, викликана пандемією коронавірусної інфекції COVID-19 та нестачею електронних компонентів для виробництва.

Нагадаємо, що в компанії Renault вирішили не публікувати прогноз своєї діяльності на 2021 рік з причини неясності перспектив, однак запевнили, що пріоритетними для компанії залишаються нові програми за проєктом Renaulution. Французький автовиробник зосередиться на накопиченні грошової маси та підвищення доходів від продажу кожної машини.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело automotiveworld.com

Коментарі
Завантаження...