Компанія Renault планує відродити Renault 4

Керівництво компанії зробило ставку на ретро стиль.

Відомо, що першою моделлю відродження стане хетчбек Renault 5, який вже був показаний в форматі концепт-кара, однак глава автоконцерну Renault Лука де Мео повідомив про те, що буде і продовження, якому вже є підтвердження. У Європі був запатентований дизайн нової моделі Renault, в якому можна впізнати класичний варіант Renault 4. Патент був опублікований кілька днів тому, проте заявка була подана ще в листопаді минулого року.

Renault 4 став першим глобальним бюджетним автомобілем компанії і більш того, він є предком сучасної Logan. Компактна машина мала передній привід з незвичайним компонуванням агрегатів (коробка передач розташовувалася перед мотором), всеїдна шасі і спартанський салон. Автомобіль проводився з 1961 по 1992 рік, а загальний тираж перевищив 8,1 мільйона машин. Renault 4 став культовим автомобілем у великій кількості країн, і тепер автоконцерн намагається залучити покупців ностальгічними настроями.

Варто відзначити, що компанія вже намагалася створити щось подібне, працюючи над моделлю Renault Duster першого покоління. Однак, в ході робіт від такої ідеї відмовилися. При цьому нова модель на ескізах сильно нагадує Renault 4.

Офіційних коментарів з боку представників автоконцерну з приводу нової машини поки не надходило. У зв’язку з цим складно сказати, коли «четвірка» 21 століття буде представлена ​​хоча б у вигляді концепт-кара, не кажучи про серійне виробництво.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com