Компанія Mercedes тестує G-Class для надважкого бездоріжжя

Позашляховик G-Class 4×42 з гігантським дорожнім просвітом, повним приводом і двигуном V8 представлять в найближчі кілька місяців.

Компанія Mercedes-Benz приступила до зимових випробувань самої екстремальної версії позашляховика G-Class – 4×42. Шпигунські фотографії новинки опублікувало видання Motor1. За його даними, мова йде про особливу версію машини, яка призначається для важкого бездоріжжя. Тести машини на цей час ведуться в Швеції. За попередніми даними, прем’єра новинки відбудеться в найближчі кілька місяців.

Судячи зі знімків машина отримає гігантський дорожній просвіт, позашляхові покришки і масивні колісні арки. Як повідомляє Autoevolution, машину оснастять модифікованою гальмівною системою, портальними мостами, трьома диференціалами і додатковою світлодіодною оптикою.

Машину оснастять 4,0-літровим бензиновим мотором V8 з двома турбінами, який буде працює спільно з 48-вольтовою бортовою електричною системою. Привід — повний. Інші технічні характеристики поки тримаються в секреті.

Виробництво колишнього Mercedes-Benz G500 4×42 було припинено в жовтні 2017 року. Позашляховик комплектували чотирилітровою твін-турбо «вісімкою» потужністю 422 к. с., що працює разом з семиступеневою автоматичною коробкою. Двигун здатний прискорювати автомобіль масою в три тонни до «сотні» за 6,9 с, а його максимальна швидкість складає 210 км на годину.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoevolution.com motor1.com