Компанія Mercedes-Benz Vans представила нові фургони Mercedes-Benz Vito та eVito

Компанія Mercedes-Benz Vans представила оновлений комерційний фургон Mercedes-Benz Vito та його електричну модифікацію під назвою eVito. Нинішнє покоління Vito випускається із 2014 року.

Комерційний фургон Mercedes-Benz Vito буде доступний у всьому світі в кузовах Panel Van, Crew Cab і Tourer з трьома варіантами довжини (Compact, Long і Extra-Long). Vito також пропонуватиметься по всьому світу у трьох різних комплектаціях (Base, Pro та Select).

Mercedes-Benz Vito нового покоління отримав інший екстер’єр із рестайлінговими переднім та заднім бамперами. У базовій комплектації бампери не пофарбовані. Весь модельний ряд Vito тепер доступний із легкосплавними дисками.

На панелі приладів розташований 5,5-дюймовий кольоровий дисплей між аналоговим спідометром та тахометром, а також 10,25-дюймова інформаційно-розважальна система із сенсорним екраном, яка працює під керуванням останньої версії програмного забезпечення Mercedes-Benz MBUX.

Задні двері оснащені електроприводом у версіях Vito Crew Cab і Tourer, електричне гальмо стоянки доступне для моделей з автоматичною коробкою передач, як і запуск за допомогою кнопки.

Нова центральна консоль пропонує знімні підсклянники, два порти USB-C та два відділення для зберігання речей. Нижня полиця може бути обладнана бездротовим зарядним пристроєм.

Vito пропонує вантажний об’єм до 6,6 м3 у конфігурації фургона та до дев’яти місць у конфігурації Tourer. Новий Vito поставляється з шістьма подушками безпеки, автономним екстреним гальмуванням, моніторингом сліпих зон, допомогою утримання смуги руху, інтелектуальною системою допомоги при перевищенні швидкості, контролем уваги водія та камерою заднього виду.

Оновлений Mercedes-Benz eVito переважно повторює зміни, внесені у версію з двигуном внутрішнього згоряння. Він буде доступний у всьому світі в двох варіантах довжини кузова, у версіях Panel Van або Tourer.

Інформаційно-розважальна система eVito має розділи, як і у Mercedes-Benz EQV, містить розділи для батареї, із зазначенням запасу ходу та часу заряджання.

eVito також має вантажний об’єм до 6,6 м3 у кузові фургон та до дев’яти місць у конфігурації Tourer.

Подробиці про двигуни будуть оголошені додатково.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carexpert.com.au