Компанія Mercedes-Benz представила футуристичний електричний суперкар Vision One-Eleven

Нещодавно Mercedes-Benz оголосила про інтеграцію ChatGPT у свої автомобілі, сертифікацію автопілота третього рівня та плани створення мережі зарядних станцій. У п’ятницю, в Міжнародному дизайн-центрі в Карлсбаді, штат Каліфорнія, компанія представила Vision One-Eleven – концептуальний спортивний автомобіль з передовою електричною силовою установкою та вражаючим дизайном.

Перше, що впадає у вічі при погляді на Vision One-Eleven — його гладка і аеродинамічна форма. Автомобіль має U-подібний передній бампер, круто нахилене вітрове скло під кутом 70 градусів та низьку посадку (висота всього автомобіля становить лише 1170 міліметрів від землі). Колірна гама та двері типу «крило чайки» є даниною поваги моделям Mercedes-Benz C111 1960-х та 1970-х років. Однак Vision One-Eleven виглядає значно сучасніше від попередників завдяки піксельним світлодіодним фарам і синій підсвітці з боків.

Салон Vision One-Eleven також є унікальним. Mercedes-Benz називає його “першим спортивним автомобілем із салоном у стилі лаундж” завдяки здатності сидінь перемикатися між “режимом гонки” (вертикальне положення) і “режимом лаундж” (відкинуте положення). Панель приладів виконана як дисплей.

Автомобіль також оснащений інтерфейсом доповненої реальності (AR), який після того, як водій одягне гарнітуру Magic Leap 2, інтегрує панель приладів, навігацію, медіа модулі та інформацію про автомобіль у навколишнє середовище. Також у гарнітурі є функція «рентгенівського зору», яка робить двері, передні стійки та інші елементи автомобіля прозорими, забезпечуючи водієві краще сприйняття навколишнього простору. Швидше за все, ця технологія використовує камери зовні автомобіля, хоча Mercedes-Benz не приділила цьому уваги у своїх промо-матеріалах.

Mercedes-Benz відзначає не лише дизайн. Концепт-кар оснащений абсолютно новою електричною силовою установкою, елементи якої, за словами Mercedes, зрештою будуть використані в серійних автомобілях. Завдяки поєднанню двох потужних електродвигунів на передній та задній осях та високопродуктивної батареї з рідинним охолодженням циліндричних елементів, німецький автовиробник створив легкий експериментальний автомобіль із визначними динамічними характеристиками.

Хоча Vision One-Eleven ніколи не надійде у продаж, цей електрокар служить вітриною можливостей Mercedes, особливо коли електричні автомобілі та незвичайні екстер’єри продовжують завойовувати світ. У майбутньому ми, швидше за все, побачимо відсилання до Vision One-Eleven у реальних автомобілях.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело extremetech.com