Компанія Jeep анонсувала електричний Wrangler

Днями американський автовиробник Jeep представив на офіційному вебсайті концепт електричного позашляховика Wrangler EV. Новинка буде презентована в рамках пасхального сафарі цього року в американському місті Моаві (Юта).

Поки компанія Jeep зберігає технічні деталі в секреті, але як можна побачити на відеотизері – концепт буде миттєво упізнаваним та з фірмовим дизайном. Проте, з’являться деякі модернізації, включаючи повністю закриту решітку радіатора з сімома прорізами. Модель також отримає акумуляторну батарею, яка розділена на три різні частини.

Крім того, Jeep також продемонстрував сонячні зарядні станції, які будуть використовуватися для підтримки електрифікованих моделей компанії. Вони будуть встановлені в тих місцях на дорозі, які не підключені до електромережі. Також було анонсовано систему активного водіння Jeep Hands-Free, яка буде доступна вже в кінці цього року. Це напівавтономна безпілотна система управління другого рівня, яка дебютує в моделі Grand Cherokee L та обіцяє “керування без допомоги рук на всіх швидкостях”.

Крім того, в компанії Jeep натякнули, що вони зроблять усе можливе, що зробити щасливими покупців Grand Wagoneer. Автовиробник не вдавався в подробиці, але зауважив, що клієнти можуть очікувати безпрецедентного рівня обслуговування з першого моменту контакту та протягом усього періоду володіння.

Це важливо, оскільки Grand Wagoneer належить до класу розкішних позашляховиків нарівні з Cadillac Escalade та Lincoln Navigator. На відміну від конкурентів Grand Wagoneers будуть продаватися через сертифіковані дилерські центри Wagoneer, які будуть надавати першокласний сервіс.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com