Компанія Hyundai запатентувала свій наступний електромобіль

У китайське відомство інтелектуальної власності було подано новий документ, який передбачає, що Hyundai був зайнятий новим електромобілем, який не підпадатиме під суббренд Ioniq.

Приблизно в цей же час минулого року з’явилися новини про те, що чудовий концепт Hyundai Prophecy буде проводитися в якості недорогої альтернативи Porsche Taycan, ймовірно, під назвою Ioniq 6. Корейський виробник оголосив, що інвестує мільярди доларів у виробництво автомобілів і просування технологій, тому немає причин сумніватися в тому, що марка стримає свою обіцянку втілити в життя Prophecy. Поки всі завмерли в очікуванні, в китайське патентне відомство була подана заявка із зображенням дизайну нового електромобіля від Hyundai.

Фари, здається, натхненні кросоверами Kona Electric і Creta. Ґрунтуючись на тому факті, що всі моделі Ioniq досі являли собою дивовижні елементи дизайну, на відміну від будь-якого звичайного Hyundai, ми розуміємо, що цей новий дизайн не буде частиною звичайного сімейства Ioniq. Проте, Hyundai Ioniq Electric стає трохи довшим, тому, можливо, Hyundai хоче оновити цю модель.

Як відомо, Hyundai збирається продавати свої автомобілі Ioniq в США. З огляду на те, що цей патент був поданий в Китаї, а також той факт, що автомобіль явно не є електромобілем марки Ioniq, є підозри, що цю нову модель отримають тільки азійські ринки. Таким чином, він, ймовірно, буде цілком доступним, і в ньому не буде нічого особливого. Але схоже, що мрії про бюджетний Taycan, натхненний Prophecy, все ще можуть бути втілені в життя.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...