Компанія Geely представила салон нового позашляховика Galaxy Starship

19 червня компанія Geely представила офіційні зображення інтер’єру свого флагманського повнорозмірного позашляховика Galaxy Starship. Концепція дизайну спрямована на створення атмосфери, яка переносить світ довкола себе в будинок, йдеться в пресрелізі.

Прототип Geely Galaxy Starship дебютував у рамках Пекінського автосалону 2024 року. Модель побудована на новій платформі GEA (Geely Electric Architecture), яка підтримує повністю електричні, а також гібридні та плагін-гібридні силові установки. В автомобілі використовується інтелектуальна електрична приводна система 11-1.

Дизайн Galaxy Starship включає триспицеві контрастні диски, закриту передню частину, приховані дверні ручки і незвичайні задні двері, які відкриваються в сторони і вгору.

Модель буде оснащена найновішими технологіями бренду, такими як Galaxy AI Digital Elf та AI Digital Chassis. До складу AI Digital Chassis входять доменний контролер, система кермового керування по дротах, двигуни в колесах, інтелектуальні системи водіння та великі моделі AI.

Внутрішнє оформлення автомобіля виглядає високотехнологічно, з використанням тканин, дерев’яних текстур та хромованих матеріалів. Центральна консоль обладнана великим трапецієподібним екраном та мультимедійним дисплеєм, розташованим у центрі панелі приладів. Таке компонування дисплеїв, ймовірно, використовуватиметься і в серійних моделях. Вентиляційні отвори кондиціонера заховані. Двоспицеве ​​кермо має сенсорні кнопки і круговий рівень.

Інтер’єр Galaxy Starship включає три ряди сидінь з п’ятимісним компонуванням та сенсорними панелями на дверях для керування відкриттям та закриттям дверей, а також іншими функціями. Другий ряд складається із незалежних сидінь, а третій ряд нагадує диван, що створює затишний простір для відпочинку. Сидіння можуть обертатися і керуватися голосовими командами з використанням технологій штучного інтелекту, що дозволяє змінювати їхнє положення і розкладати в горизонтальне положення.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com