Компанія Geely поділилася новими зображеннями FX11

Китайський холдинг Geely виклав нові зображення кросовера FX11.

Зовнішність новинки розробили в новій корпоративній стилістиці, з використанням характеристик концепту Geely Vision Starburst. Особливо виділяється стильна бумеранговидна оптика та новий логотип компанії. Це перший автомобіль бренду, виконаний у новому дизайні. До цього Geely лише оновлював актуальні моделі, приміряючи на них ті чи інші елементи Vision Starburst. Габарити: 4 670 мм завдовжки, 1 900 мм завширшки і 1 705 мм заввишки. Колісна база – 2777 мм.

Технічне оснащення досить багате. Замість платформи Geely NL машина переїхала на архітектуру CMA, розроблену спільно зі шведським Volvo . На перших етапах запропонують два двигуни: у початкових версіях це 1,5-літровий BHE15-EFZ на 181 к.с. У топі буде доступний 2-літровий турбоагрегат Volvo JLH-4G20TDB від флагманського кросовера Monjaro.

Однак невдовзі після дебюту на ринок виведуть і гібридну версію з бензин-електричною системою Thor, яка вже встановлюється на деякі моделі. Наприклад, на седані Emgrand L вона видає 245 к.с. і 540 Нм моменту, що крутить, в комбінованому режимі триоб’ємник здатний подолати 1300 кілометрів.

Не зовсім зрозуміло до якого сімейства належатиме новий автомобіль. Формально FX11 вважають другим поколінням кросовера Boyue. Однак у Китаї модель начебто збираються перейменувати в Xingyao, що можна перекласти як «Зоряне сяйво». Тим самим у Geely посилаються до концепту Starburst.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело autohome.com.cn/