Компанія BMW створила електричне «таксі для пустелі»

Німецький BMW раптово представив крутий електричний прототип Dune Taxi, який можна було б назвати цікавою альтернативою позашляховикам серії Extreme E. Машина з’явилася у відеоролику близькосхідного відділення марки і навіть повноцінної презентації поки що не відбулося.

Dune Taxi використовує корпоративну стилістику в екстер’єрі, яку дуже незвично бачити на машинах такого формату. До речі, кузов виготовлений зі спеціального армованого полімеру. Крім того, тут встановлені величезні колеса, а кліренс сягає 400 мм.

Силова установка новинки складається з кількох електродвигунів, сумарна потужність яких досягає 544 кінських сил і тисячі Нм моменту, що крутить. Інші технічні характеристики не розкриті. Більше того, поки що не зрозумілі перспективи моделі. Не виключено, що BMW має намір використовувати Dune Taxi у ралі Дакар для протистояння з Audi RS Q E-Tron E2.

Наприкінці відеоролика, в якому Dune Taxi здійснює купу різних трюків, видніється кросовер XM, створений спортивним підрозділом BMW M . Можливо, таким чином у компанії натякають на швидкий дебют моделі, а він, нагадаємо, відбудеться вже 27 вересня. І публіці покажуть не концепт, а серійне втілення моделі. Для вседорожника заявлена ​​гібридна силова установка з віддачею 750 к.с. та 1000 Нм моменту. На електротязі машина зможе проїхати близько 80 кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co