Koenigsegg удосконалила гіперкар Agera RS

Купе 2017 року випуску змінили на замовлення одного з клієнтів.

Так, восени 2019 року в компанію Koenigsegg звернувся один з володарів гіперкара Agera RS 2017 року випуску. Він попросив доопрацювати його автомобіль в стилістиці моделі One: 1. В результаті народився проект під назвою Agera RS Refinement, який був закінчений лише в грудні нинішнього року.

В результаті доопрацювань гіперкар Agera RS отримав новий капот і задній повітрозабірник. Крім того, вугільно-чорний відтінок дістався логотипам автомобіля, болтів і вихлопних патрубків.

Одним з головних нововведень Agera RS Refinement стало інше антикрило. Новий елемент отримав електричні активатори, якими можна управляти через програмне забезпечення. При цьому в салоні автомобіля встановили електронну приладову панель SmartCluster, як у моделей Regera і Jesko.

В оснащенні Agera RS Refinement залишився колишній силовий агрегат без змін. Мова йде про 5,0-літрововий бітурбований мотор V8 з опцією 1MW. Двигун видає 1360 к.с. і 1371 Нм крутного моменту. Першу «сотню» такий суперкар набирає за 2,5 секунди.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com