Kia випустить сім нових електромобілів

Компанія Kia планує випустити сім нових електрокарів до 2027 року. Про це стало відомо під час онлайн пресконференції корейського бренду. Всі ці машини будуть побудовані на платформі Electric-Global Modular Platform (E-GMP), призначеній для «зелених» автомобілів.

Першою новинкою, яка використовує архітектуру E-GMP, має стати кросовер. Швидше за все, мова йде про автомобіль, який вже неодноразово потрапляв в об’єктиви фотошпигунів, і на цей час відомий під внутрішнім позначенням CV. Прем’єра машини повинна відбутися в першому кварталі нинішнього року. Запас ходу електричного кросовера складе близько 500 кілометрів. Також машину оснастять системою швидкої підзарядки.

Крім кросоверів на новій платформі компанія Kia побудує хетчбеки і мінівени з електричною силовою установкою. Однак всі подробиці про інші машини поки тримаються в секреті. Також поки не зрозуміло, чи буде Kia випускати електричні новинки під окремим суббрендом. Раніше аналогічним чином вчинила компанія Hyundai.

При цьому Kia також анонсувала появу цілої низки спеціальних автомобілів, які побудують на гнучкій платформі. Машини отримають модульний кузов, який можна буде міняти в залежності від потреб клієнтів. Такі автомобілі призначаються для різних служб доставки і каршерінгу. У Kia чекають, що попит на такі машини 2030 р. виросте в п’ять разів.

В рамках нового вектора розвитку компанія Kia Motors Corporation вирішила змінити назву на Kia Corporatioт. Також корейці придумали свій новий фірмовий слоган – «Рух, який надихає».

«Рух завжди був основою для нашого бренду, а рух людей — це головне для нашого бізнесу. Рух допомагає людству постійно прогресувати, вдосконалюватися і розвиватися. Ось чому Kia вірить, що рух здатний надихати на ідеї», – заявив віцепрезидент з маркетингу Kia Артур Мартінс.

У 2019 році на Женевському автосалоні Kia показала незвичайний електрокар під назвою Imagined by Kia, покликаний дати уявлення про майбутні «зелені» автомобілі південнокорейської марки. Зовнішність електромобіля створювалася фахівцями дизайн-центру компанії в німецькому Франкфурті. Самі розробники описують новинку як «гібрид седана і кросовера».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело asia.nikkei.com